Trimtexbutikken er åpen!

Trimtexbutikken for bestilling av klubbtøy er nå åpen. Det blir opp til hver enkelt å tenke behov - og hva dere evt. trenger for både innendørs- og utendørssesong. I løpet av et år er butikken åpen tre ganger, og for de yngste vil det være mest relevant å tenke på innendørssesongen, og så blir det opp til hver enkelt hva man ønsker utover det. Det er ikke et krav å ha Skjalg-tøy på verken trening eller konkurranser (med unntak av kontraktsutøverne), MEN det oppfordres sterkt, og er veldig ønskelig.

Det finnes støtteordninger som kan hjelpe med å dekke en t-skjorte etc. for de som evt. har økonomiske utfordringer. Ta kontakt med Daglig leder på leder@ilskjalg.no hvis du ønsker hjelp.

Ofte stilte spørsmål og svar:

Hvordan bestiller jeg?
-
Om det er første gangen du bestiller fra må du opprette NY KONTO før du kan logge inn. Du får tilgang til din teamshop ved å logge inn eller opprette ny konto på denne linken. Etter du har logget inn legg så til teamkoden: ilskjalg-3239 for å besøke din teamshop. En veiledning for hvordan du oppretter ny konto, logger inn og legger til din teamshop finner du på denne linken. Etter å ha fullført et kjøp i teamshoppen vil du motta en ordrebekreftelse.

Hvor lenge kan vi bestille?
- Butikken er åpen til og med 5. oktober

Når kommer tøyet?
- Forventet leveringsdato er rundt 21. november.

Hvordan er størrelsene?
- Løpeklær er ofte noe mindre i størrelsen enn vanlig klær/øvrig treningstøy. Ønsker du det tettsittende kan du bestille samme str. som du bruker til vanlig. Ønsker du litt løsere plagg anbefaler vi å gå opp en størrelse.

Hva skjer om tøyet ikke passer?
- Det er dessverre ikke mulig å bytte klær som ikke passer. Vi anbefaler derfor å gå opp en størrelse om du er usikker - og når det gjelder barn, vokser de jo så fort i gitte aldre at det vil være kort tid før det passer.

Hva gjør jeg med gammelt tøy jeg ikke ønsker lengre?
- Du må gjerne legge det ut på kjøp-salg siden for Skjalgklubbtøy. Den finner du HER.

Forrige
Forrige

FRIIDRETTSDAG 5. OKTOBER

Neste
Neste

Sol og mørke på årets siste Coop Jærcup